Gyvenamojo korpuso registratūra: +37031965525
registratura@tulpe.lt, B.Sruogos g.4a, Birštonas, ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Gydykla +370 319 65532, +370 319 61336
vgydykla@tulpe.lt, Birutės g.35, Birštonas ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Inhaliacijos

Deguonies terapija

IMGP7503Deguonis –gyvybės pagrindas. Apie 90 proc. Reikalingos energijos žmogus gauna iš deguonies, kurio dėka organizme nurūgštinami riebalai, vyksta kiti procesai. Žmogaus kūne aptinkama apie 70 milijardų ląstelių, ir kiekvienai iš jų kraujas neša deguonį. Nepakankamas deguonies kiekis organizme iššaukia širdies bei onkologinius susirgimus, išprovokuoja mutacinius pakitimus. Dažnas miestietis šiandien dėl deguonies stygiaus organizme yra paliestas hipoksijos-deguonies stokos, pasireiškiančios įvairiais simptomais: silpnumu, greitu nuovargis, blogu miegu, atminties pablogėjimu, galvos skausmais, potencijos sumažėjimu, imuniteto susilpnėjimu, depresijos priepuoliais. Deguonies terapijos procedūros atliekamos ne savijautai, gyvenimo kokybei pagerinti. Kvėpavimas grynu deguonimi stiprina organizmą, gerina visus jame vykstančius procesus, šalina nuovargį, greitina medžiagų apykaitą, spartina riebalų deginimą ir kt. Teigiama, kad kai organizme yra pakankamai deguonies, mažėja rizika susirgti vėžiu, nes vėžinės ląstelės nesidaugina deguonies prisotintoje aplinkoje.

Sveikiems žmonėms deguonies terapija efektyvi:

 • Išsaugant sveikatą ir atjauninti organizmą
 • Sportuojantiems ir norintiems padidinti organizmo atsparumą
 • Norintiems sumažinti viršsvorį, cholesterolio ir šlapimo rūgšties kiekį kraujyje
 • Aktyviai dirbantiems, besimokantiems ir vyresnio amžiaus žmonėms siekiantiems atstatyti fizines protine ir psichines galias.

Gydymui deguonies terapija rekomenduojama:

 • Sutrikus smegenų, tinklainės, galūnių kraujotakai
 • Po infarkto ir sergant vainikinių kraujagyslių ligomis
 • Esant aritmijai dėl sutrikusios širdies raumens kraujotakos
 • Žemas arba aukštas kraujospūdis, migrena
 • Depresija
 • Plaučių uždegimas, bronchinė astma, viršutinių kvėpavimo takų infekcijos
 • Išsėtinė sklerozė
 • Meniere liga (pykinimas, galvos svaigimas, zvimbimas ausyse)
 • Pagalba terapija esant piktybiniams susirgimas.

Deguonies terapija stimuliuoja organizmo detoksikaciją, atjaunina ir suaktyvina gyvybines galias bei organizmo atsparumą.

Mineralinio vandens inhaliacija

IMGP7393Inhaliacija efektyvi procedūra viršutinių kvėpavimo takų ligų profilaktikai ir jų gydymui . Jos efektyvios gydant bronchitą, astmą, plaučių uždegimo liekamuosius reiškinius. Šios procedūros teigiamai veikia kvėpavimo takus, mažina uždegimą, palengviną kosulį. Inhaliacijos metu mineralinio vandens sudėtyje esančios medžiagos greitai ir lengvai patenka į organizmą stabdydamos uždegimą.

 

Inhaliacijos su eteriniais aliejais

Beveik visi eteriniai aliejai pasižymi antibakteriniu poveikiu, o keletas – netgi antivirusiniu, taigi, be garų teikiamos naudos, dar ir naikinami  mikrobai ir stiprinama imuninė sistema.

 

Inhaliacijos su bičių pikiu

Bičių pikis turi antimikrobinį poveikį: naikina ligas sukeliančias bakterijas, virusus, grybelius ir pirmuonis. Propolis stiprina imunitetą, stimuliuoja medžiagų apykaitą, slopina skausmą ir pasižymi antioksidaciniu aktyvumu. Bičių pikis veiksmingai gydo burnos ir gerklės gleivinės uždegimą, persišaldymus, laringitą, bronchitą.

Procedūros registruojamos tel. 8 319 65532, 8 319 61336 arba el.paštu vgydykla@tulpe.lt