Gyvenamojo korpuso registratūra: +37031965525
registratura@tulpe.lt, B.Sruogos g.4a, Birštonas, ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Gydykla +370 319 65532, +370 319 61336
vgydykla@tulpe.lt, Birutės g.35, Birštonas ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Jūsų žiemos atostogos ,,Baltojoje viloje“ už specialią kainą!

Šią žiemą ilsėkitės ,,Tulpės“ sanatorijoje!  ,,Tulpės” sanatorija, kuri jau beveik šimtmetį specializuojasi ne tik gydymo srityje, bet ir ieško efektyviausių naujų būdų bei priemonių, kaip padėti žmogui įveikti nuovargio požymius, atsipalaiduoti, būti sveikiems. Kovo mėnesį duris atvėrė renovuota istorinė  ,,Baltoji vila“. Prieškario laikotarpiu pastatas vadintas sanatorija ,,Baltoji“ buvo vertinama kaip geriausia ir brangiausia sanatorija, kurioje ilsėjosi ir sveikatos sėmėsi ne  vienas žymus to laikmečio politikos, kultūros ir mokslo veikėjas. Pokario metais (1945 metais) ,,Baltojoje viloje“ gydėsi ir įkvėpimo sėmėsi iš Štuthofo koncentracijos stovyklos grįžęs rašytojas, teatrologas, profesorius Balys Sruoga. Čia besigydydamas jis parašė ,,Dievų mišką“, kai kuriuos dramos ,,Barbora Radvilaitė“ skyrius, ,,Giesmė Viešnelei Žydriajai“. Viloje yra jaukūs vienviečiai, dviviečiai kambariai miniliuksai su balkonais iš kurių atsiveria unikalus kurorto parko ir Nemuno pakrantės kraštovaizdis.  Kviečiame apsilankyti ir šeimas, jas kviečiame į erdvius šeimyninius kambarius, kuriuose gali apsistoti iki 5 asmenų.

 

 

 

 

 

 

Nuo spalio 01 dienos iki gruodžio 23 dienos sanatorinio gydymo ir specialioms sveikatinimo programoms  taikomos nuolaidos:

  •  nuo 3 iki 5 parų, taikoma 10 proc. nuolaida
  • nuo 6 iki 10 parų, taikoma 15 proc. nuolaida
  • nuo 11 ir daugiau parų  taikoma 20 proc. nuolaida

 

Visą informaciją ir kainas rasite šiais adresais https://www.tulpe.lt/sanatorinio-gydymo-programu-kainos/ bei https://www.tulpe.lt/specialiu-sveikatinimo-programu-kainos/ .