Gyvenamojo korpuso registratūra: +37031965525
registratura@tulpe.lt, B.Sruogos g.4a, Birštonas, ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Gydykla +370 319 65532, +370 319 61336
vgydykla@tulpe.lt, Birutės g.35, Birštonas ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPĮ

Plūduriavimo terapijos kompleksas ,,Nuvola“-,,Sklandyk ant debesėlio“

 tulpeslaider1,,Ypatingi momentai Jūsų kūnui ir mintims…Raumenų sistemai pilnai atsipalaiduojant, stuburas išsitiesia ir kūną apgaubia vanduo. Atsipalaidavimas, kai susipina prisiminimai ir sapnai, kai karštligišką gyvenimo tempą pakeičia emocijos, grąžinančios Jus į prieš gimimo būseną, į motinos įsčias, į galimybę skristi be svorio į begalybę…“ ; ,,Tarsi sklandyčiau tarp debesų…“,-tai nuolat pasikartojantys atsiliepimai, patyrusių nevaržomą  ir šiltą ,,Nuvola“ vandens glėbį.

Klientams siūlome išbandyti nepaprastą procedūrą –plūduriavimo terapiją, atliekamą masažinėje relaksacinėje vonioje ,,Nuvola“(itališkai ,,debesėlis“).

,,Nuvola“ sistema  yra ypatinga dėl šių priežasčiųimgp7430

  • Ši sistema, pagrįsta plūduriavimu, leidžia pasiekti maksimalų proto ir kūno atsipalaidavimą
  • Vandens čimgp7438iužinys leidžia pajusti vykstantį povandeninį masažą
  • Besikeičiančių spalvų terapija, veikianti visus odos receptorius, suteikia gilų atsipalaidavimą, suvokiamą ir užmerktomis akimis.
  • Tiems, kurių veikla reikalauja didelio kūrybingumo, greitos reakcijos ir susikaupimo, plūduriavimo procedūros padės surasti rūpimus atsakymus ir tinkamus sprendimus.
  • Plūduriavimas ne tik atpalaiduoja, bet ir lygina odos raukšles, atsiradusias nuo nuolatinės įtampos, streso, rūpesčių ir t.t .Tai veiksminga lieknėjimo procedūra, greitinanti medžiagų apykaitą, padedanti pašalinti iš organizmo skysčių perteklių.

Šią procedūrą galima papildyti užsisakant atpalaiduojantį kūno masažą arba įvyniojimą į jūros dumblius (celiulito profilaktikai).